Wieści o "Captain Marvel"

19 kwietnia 2017
Od wczoraj pojawiło się parę ciekawych informacji odnośnie filmu o Kapitan Marvel. Wśród nich opis kostiumu bohaterki oraz kto wyreżyseruje produkcję.
 
 
Dzisiaj pojawiła się informacja, że film zostanie wyreżyserowany nie przez jednego, a dwójkę reżyserów. Jak podaje Variety za sterem produkcji z Brie Larson w roli głównej staną Anna Boden i Ryan Fleck. Ta para reżyserska jest najlepiej znana z filmu Urodzeni zwycięzcy z Ryanem Reynoldsem i Benem Mendelsohnem.
 
Wczoraj zaczęły się także pojawiać pierwsze opisy kostiumu Carol Danvers, a to dzięki dziennikarzom zaproszonym do siedziby Marvel Studios. Przed pokazem prasowym Strażników Galaktyki 2 zaproszeni goście zostali oprowadzeni po kwaterze głównej filmowego uniwersum Marvela. Wśród atrakcji im zaprezentowanych znalazły się też grafiki koncepcyjne z Captain Marvel. Bohaterka na nich przedstawiona miała na sobie kostium bardzo zbliżony do tego jaki w ostatnich latach pojawiał się w komiksach. Strój ma zachować charakterystyczną gwiazdę na środu klatki piersiowej oraz zestawienie kolorystyczne. Całość ma wyglądać jak lekki pancerz trochę pdobny do tego jaki w filmach nosi Kapitan Ameryka. Jedyną bardziej widoczną zmianą miało być zastąpienie szarfy, którą heroska nosiła na biodrach paskiem.
 
 
Na debiut Kapitan Marvel przyjdzie nam poczekać do Avengers: Infinity War (premiera w przyszłym roku) z kolei jej solowy film wyjdzie dopiero w 2019 roku.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus