"La La Land" na VOD - kody do wygrania

15 maja 2017

La La Land w reżyserii Damiena Chazelle już od 19 maja będzie dostępny na VOD. Rewelację tegorocznej Gali Amerykańskiej Akademii Filmowej nagrodzoną 6 Oscarami będzie można zobaczyć w serwisie Cineman.pl. Z okazji premiery filmu mamy dla Was kody na darmowe seanse.

La La Land to prosta, roztańczona i rozśpiewana historia dwojga zakochanych (Emma Stone i Ryan Gosling), którzy pragną spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze. Ciężka praca i talent pozwalają im zrealizować swoje sny, jednak wszystko ma swoją cenę. To także znakomita muzyka i zasługujące na miano hitów piosenki takie jak "City Of Stars", których kompozytor Justin Hurwitz został nagrodzony aż 2 Oscarami – za najlepszą oryginalna muzykę oraz za najlepszą piosenkę.

Od 19 maja obraz będzie dostępny w serwisie Cineman.pl oraz na aplikacji Cineman VOD w Samsung Smart TV. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych fanów kody umożliwiające obejrzenie filmu. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Spieszcie się, bo lcizba kodów jest ograniczona, a kto pierwszy, ten lepszy!

blog comments powered by Disqus