Strzeż się czerwonego balonika

8 maja 2017

Podczas gali MTV Awards zaprezentowano krótki, trwający półtorej minuty materiał z horroru It: To w reżyserii Andresa Muschiettiego (Mama). W zwiastunie możemy bliżej przyjrzeć się grupie The Loser's Club. Nie brakuje także Pennywise'a.

Derry to małe miasto w stanie Main - nawiedzone miasto - w którym pewnego razu grupa dzieci spotkała TO. Większość z nich miała szczęście, uszła z życiem i wyjechała z Derry. Po dwudziestu latach TO znowu daje o sobie znać, a ci, którzy przeżyli, zostają wezwani do powrotu w rodzinne strony. Zapomniane strachy dzieciństwa powracają. Dzieci sa już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę by skutecznie stawić mu czoła. [za: lubimyczytac.pl]
 
Nowa, filmowa wersja książki Stephena Kinga od samego początku sprawiała problemy finansowe. Przypomnijmy, że obraz najpierw miał reżyserować Cary Fukunaga (True Detective). Ostatecznie jednak angaż nad produkcją otrzymał Andres Muschietti, który odpowiada za sukces horroru Mama. Natomiast w rolę morderczego klauna Pennywise'a najpierw miał wcielić się Will Poulter (Więzień Labiryntu), ale ostatecznie zrobi to Bill Skarsgard (Seria Niezgodna: Wierna). 
 
W rolach głównych wystąpią: Jaeden Lieberher (Midnight Special), Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff (Strażnicy Galaktyki), Chosen Jacobs i Jeremy Ray Taylor (Ant-Man). Owen Teague (Cell) wcieli się zaś w psychopatycznego Patricka Hocksettera, który trzyma w lodówce zamordowane zwierzęta.
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus