"Dark Universe", a przyszłe plany

6 czerwca 2017
Alex Kurtzman - reżyser i producent nowej Mumii - opowiedział w ostatnim wywiadzie o planach studia Universal odnośnie Dark Universe.
 
 
W rozmowie z serwisem Fandom, Kurtzman ujawnił trzy kolejne potwory, które dołączą do mrocznego świata. O ile zapowiedź pojawienia się Drakuli nie będzie dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, o tyle dodanie do zestawienia Dzwonnika z Notre Damme i Upiora z opery można nazwać trochę niespodziewanym. Warto także wspomnieć, że to nie będzie pierwszy raz gdy zarówno Upiór jak i Quasimodo pojawią się w produkcjach Universal. W latach dwudziestych ubiegłego wieku to właśnie studio nakręciło filmy o tych postaciach. W obie role wcielił się wtedy Lon Chaney Sr.
 
 
Kurtzman powiedział także, że Dark Universe nie będzie ograniczone jedynie do klasycznych potworów Universal. Jeśli wierzyć producentowi twórcy mają w planach zgłębienie historii istot z legend i mitów z całego świata. Spotkania różnych stworów z kultur np. Azji i Europy na jednym ekranie może dać ciekawy efekt końcowy.
 
W końcu reżyser nowej Mumii wypowiedział się odnośnie tego kogo widziałby w przyszłych filmach o potworach. Wśród nazwisk wymienionych przez Kurtzmana znaleźli się Michael Fassbender, Angelina Jolie, Jennifer Lawrence i Charlize Theron.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus