Krzyżakon 2017: Czas, miejsce i akredytacja

2 czerwca 2017

Twórcy pierwszego Krzyżakonu opublikowali niezbędne informacje organizacyjne. Sprawdźcie, jak odnaleźć się na konwencie w Malborku.

Krzyżakon 2017


Bilety

  • Akredytacja dwudniowa na miejscu: 35zł
  • Preakredytacja dwudniowa: 30zł

W celu skorzystania z preakredytacji, należy dokonać przelewu na nr konta 1410 6000 7600 0032 1000 1937 40. W tytule należy wpisać: Krzyżakon <imię i nazwisko uczestnika/uczestników> <adres e-mail>.

Organizatorzy przewidzieli też szereg zniżek:

  • Ulga dla dzieci do lat 6: 100%
  • Ulga dla dzieci do lat 12: 50%
  • Ulga dla osób niepełnosprawnych: 50%
  • Ulga dla prelegentów (za każdy przyjęty punkt programu): 50%

Każdy uczestnik będzie miał szansę zwiedzenia Muzeum zarówno na trasie standardowej oraz na specjalnie przygotowanych na imprezę trasach tematycznych.

mapa


Czas i miejsce

Krzyżakon 2017 odbędzie się na Zamku Krzyżackim w dniach 25-25 czerwca. Funkcję sal noclegowych pełnić będą klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. W szkole będą dostępne łazienki z prysznicami sportowymi oraz całodobowy punkt gastronomiczny.

W programie pojawią się m. in. sesje RPG i LARPy w średniowiecznych salach naszej twierdzy, kilka bloków prelekcyjnych, pokaz sokolniczy, warsztaty fechtunku, szeroka oferta gier planszowych i turnieje gier konsolowych. Jeszcze nie znamy pełnego programu imprezy – wciąż można przesyłać zgłoszenia programowe. Prelegenci oprócz zniżki otrzymają pamiątkową monetę wybitą na zamku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Krzyżakonu i na Facebooku.
 


Damian "Nox" Lesicki za Krzyżakonblog comments powered by Disqus