Nowe intro rebootu "Kaczych Opowieści"

16 czerwca 2017

Nowe DuckTales to pewnością jeden z najważniejszych elementów w tegorocznym planie Disney'a. Nic dziwnego, że z każdym dniem konsorcjum Myszki Miki zalewa nas nowymi informacjami.

Otrzymaliśmy wśród nich informację o czołówce serialu, skomponowanej na nowo przez Domenica Lewisa, do której słowa ułożył w pierwotnej wersji Mark C. Mueller. Piosenkę tych dwóch panów będzie wykonywać zdobywczyni nagrody Emmy – Felicia Barton. Na razie nie wiemy, kto zaśpiewa polską wersję piosenki, mamy jednak nadzieje, że będzie to gwiazda godna bycia następcą Mietka Szcześniaka ( piosenkarza, którego głos mogliśmy słyszeć w pierwszej polskiej wersji czołówki).

Na razie możemy jednak podziwiać intro serialu, a na pełny utwór przyjdzie nam poczekać do 23 czerwca. Po raz kolejny mamy spore odniesienie do komiksów Carla Barksa, co jest widoczne w jednej scenie zaprezentowanej w intro.

Ważna jest także informacje o dacie premiery. W USA nowe kaczorki zadebiutują na kanale Disney XD już 12 sierpnia. Niestety również i w tym przypadku nie wiemy kiedy możemy się spodziewać polskiej premiery.

Na osłodę czekania Disney uraczył nas też krótkimi filmikami z bohaterami najnowszego serialu.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus