Superheroes in concert - zmieniona formuła i niższe ceny biletów!

19 czerwca 2017

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać na żywo ulubionych superbohaterskich hitów w wykonaniu symfonicznej orkiestry. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo, futurystyczne ekrany LED i wizualizacje. To także nowa poprawiona formuła i niższe ceny biletów na koncert w Trójmieście, dostępnych na Eventim.pl już od 69zł. 

Za nami pierwsze wykonanie koncertu w krakowskiej TAURON Arenie. Aby ulepszyć koncert i dać uczestnikom w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot jeszcze więcej przyjemności, zmodyfikowaliśmy trochę jego formułę. „Pozostawiliśmy chwaloną przez wszystkich muzykę i choreografie. Zamiast wirtualnej rzeczywistości, zaoferujemy jeszcze więcej tańca i tancerzy – i jeszcze więcej grafik i wizualizacji, w dużo większym stopniu odwołujących się do superbohaterów” - zapowiada Krzysztof Bober, główny organizator i pomysłodawca projektu.

Nie zapominajmy także o nowych, dużo niższych cenach biletów. Teraz każdy może wybrać odpowiadającą mu kategorię cenową z przedziału 69zł – 179zł, co czyni Superheroes in concert jedną z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych propozycji wśród koncertów z muzyką filmową na polskim rynku.

Superheroes in concert to także taneczny show. Taniec będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach orkiestrowej sceny. Choreograf Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy (powiększoną względem koncertu w Krakowie) opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana czy Kapitana Ameryki. Dzięki kamerom, tancerzy i muzyków będziecie mogli obserwować w czasie rzeczywistym na wielkim ekranie zawieszonym tuż za orkiestrą.

Całość okraszona będzie zjawiskowymi multimediami – zarówno futurystycznymi scenografiami zbudowanymi z wykorzystaniem ekranów LEDowych, na których wyświetlane będą najwyższej jakości grafiki i wizualizacje, jak też umiejętnie dobranym oświetleniem. A wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju superbohaterskie widowisko.


osti za Superheroes in concertblog comments powered by Disqus