"Szkoła uwodzenia Czesława M." na DVD

17 czerwca 2017

Wczoraj odbyła się premiera filmu Szkoła uwodzenia Czesława M. W filmie tym zderzają się ze sobą dwa światy. Pierwszy to celebrycki, błyszczący świat warszawskich klubów. Drugi to prosty świat stoczniowców ze Świnoujścia. Humor filmu pojawia się właśnie na styku tych światów.

Szkoła uwodzenia Czesława M. to historia popularnego muzyka, któryniespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. (Czesław Mozil) przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama (Jakub Kamieński) i Zygmunta (Sławomir Pacek), byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną sukces?

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi.  To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową, autorstwa Czesława Mozila, na której znajdują się znane przeboje, w jego nowej często zaskakującej interpretacji.

Poniżej spis utworów znajdujących się na dołączonej do DVD płycie CD.

1. Babę zesłał Bóg
2. Zanim pójdę
3. W Piwnicznej Izbie 1
4. Chłopcy radarowcy
5. Oczarowanie
6. Depresja
7. W piwnicznej izbie 2
8. Lubię mówić z tobą
9. Wszystko czego dziś chcę
10. Nie idź wietrze spać
11. W piwnicznej izbie 3
12. Wymyśliłem Ciebie
13. Motylem jestem 
Smutny bonus
14. Trzeba mieć specjalną skrzynie


Justina za Agorablog comments powered by Disqus