Akiva Goldsman z masą nowych projektów

13 lipca 2017
Według doniesień serwisu Deadline reżyser, scenarzysta i producent, Akiva Goldsman podpisał dwuletni kontrakt z wytwórnią Paramount. Ten czas ma być dla niego bardzo pracowity.
 
 
Jak podaje serwis, Goldsman ma zająć się produkcją i reżyserią adaptacji zarówno książek jak i komiksów. Wśród wymienianych tytułów, którymi ma się zająć są Rainbow Six (Tęcza Sześć) Toma Clancy'ego, seria książek Ology, Dugalda Steera oraz komiksy Roba Liefelda - Avengelyne
 
W przypadku pierwszej pozycji nie chodzi o adaptację popularnej serii gier tylko powieść z 1999 roku. Tam akcja skupiała się wokół tytułowego oddziału specjalnego Rainbow Six dowodzonego przez Johna Clarka. Postać ta pojawiła się już na srebrnym ekranie dwukrotnie. Najpierw w Stanie Zagrożenia gdzie Clarka zagrał Willem Dafoe, następnie w Sumie wszystkich strachów. Wtedy w rolę wcielił się Liev Schreiber. Według krążących obecnie pogłosek trwają rozmowy z Ryanem Reynoldsem by to właśnie on zagrał Clarka w nowym filmie. Goldsman miałby być producentem obrazu.
 
 
W przypadku serii Ology, Goldsman także ma ją produkować. Sam cykl książek jest swego rodzaju encyklopedią skupiającą się na różnych historiach i stworzeniach z legend. Całość jest tworzona z myślą o młodszych czytelnikach.
 
Ostatni z projektów Goldsmana - tym razem reżyserski - to adaptacja komiksów Avengelyne. W tej serii twórca Deadpoola - Rob Liefeld - przedstawił historię anielicy walczącej z demonami i potworami. Ostatnio bohaterka stała się upadłym aniołem i odebrano jej większość mocy.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus