"Ralph Demolka 2" jednym wielkim crossoverem

16 lipca 2017

To wszystko co lubimy z konsorcjum Myszki Miki czyli superbohaterów Marvela, Star Wars i oczywiście bohaterów Disney’a zobaczymy w jednym filmie.

Według zapowiedzi z D23 Expo nowa produkcja o sympatycznym osiłku z wirtualnego świata będzie umiejscowiona w Internecie, a jej angielski tytuł na razie brzmi Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2. Ralph i jego przyjaciółka Vanellopa będą poszukiwać zaginionej części gry Sugar Rush w sieci.

Na disneyowskim expo pokazano materiał w którym główni bohaterowie animacji spotykają postacie należące do świata komiksów Marvela i odległej galaktyki ze Star Wars. Jak się okazuje w filmie ukazana zostanie nam wizja sieci w której istnieje portal Marvel Yourself, w którym to avatary są postaciami znanymi z MCU, a pośród nich kolejne cameo animowane zaliczy Stan Lee.

Z kolej szturmowcy, będą eskortować po różnych adresach sieciowych księżniczki, w tym: Śnieżkę, Kopciuszka, Belle, Else, Anne i Moane.

Premiera tego wielkiego crossoveru została zapowiedziana na 21 listopada 2018 r.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus