Oto bohaterowie "American Horror Story: Cult"

3 sierpnia 2017

Prezentujemy serię zdjęć z bohaterami z nowej serii American Horror Story Ryana Murphy'ego - z podtytułem Cult. Jednocześnie ogłoszono, że w obsadzie znalazło się także miejsce dla Emmy Roberts. Zabraknie jednak Kathy Bates.

Kathy Bates aktualnie pracuje przy nowym serialu Netfliksa pt. Disjointed. Dlatego też aktorka nie może pogodzić grafiku i dodatkowego udziału w nowej serii.
 
Emma Roberts już niejednokrotnie współpracowała z Ryanem Murphym: w American Horrory Story: Sabat (jako jedna z czarownic, Madison Montgomery), a potem w American Horror Story: Freak Show (rola Maggie Esmeraldy). Następnie przyszła rola w dwóch sezonach serialu Scream Queens: Królowe krzyku, gdzie kreowała postać Chanel Oberlin, przewodniczącej bractwa Kappa House, w którym dochodzi do brutalnych morderstw. Angaż aktorki postawiono ujawnić, publikując zdjęcie na instagramie. Fotografię publikujemy poniżej. 
 
 
Zdjęcia do najnowszej serii są w trakcie. Murphy niejednokrotnie sugerował w mediach społecznościowych, że temat przewodni wiązać się będzie z ostatnimi wydarzeniami politycznymi w Stanach Zjednoczonych, tj. z wyborami prezydenckimi. Niektórzy uważali, że w serialu znajdą się także odniesienia, znane z książki Grahama Mastertona pt. Kandydat z piekła. Producent zdradził też, że fani powinni przygotować się na powrót Twisty'ego, klauna znanego z sezonu American Horror Story: Freak Show
 
Sezon na pewno skupi się na postaci Kaia, kreowanego przez Evana Petersa i Ally, granej przez Sarę Paulson. Ma ich połączyć gorące uczucie i miłosna historia przez lata. 
 
Na tę chwilę w produkcję Ryana Murphy'ego zaangażowani są również: Frances Conroy, Billy Eichner, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Alison Pill, Colton Haynes, Mare Winningham i Leslie Grossman.
 
American Horror Story: Cult liczyć będzie jedenaście epizodów. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 5 września.
 
Poniżej publikujemy zdjęcia, przedstawiające bohatetów nowej serii. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus