Oto "Channel Zero 2"

1 sierpnia 2017

Drugi sezon serialu Channel Zero - z podtytułem No-End House - powróci do stacji SyFy w listopadzie. Historia jest tym razem oparta jest o creepypastę autorstwa Briana Russella. Prezentujemy kolejną zapowiedź.

Pierwszy sezon serialu Channel Zero - z podtytułem Candle Cove - oparty był o creepypastę o tym samym tytule. Psycholog - pediatra Mike Painter (w tej roli Paul Schneider) postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka, gdy nabiera przekonania o powiązaniach między starym (rzekomym) programem dla dzieci i serią zaginięć nieletnich. Na drugim planie pojawili się m.in.: Fiona Shaw, Shaun Benson i Natalie Brown
 
Sama zapowiedź utrzymana jest w klimatach tych, które publikują twórcy innej serii grozy - American Horror Story.
 
Nowe odcinki mają skupić się wokół tajemniczego domu, w którym każdy pokój skrywa najgorsze koszmary. Kiedy uda Ci się zwiedzić każdy z nich, powrócisz do zupełnie innego świata... 
 
Co ciekawe, stacja SyFy zamówiła również 3. oraz 4. sezon Channel Zero
 
W nowej serii wystąpią: Amy Forsyth, John Carroll Lynch, Aisha Dee i Summer H. Howell. Powrócą także Abigail Pniowsky i Keenan Lehmann, ale w zupełnie innych rolach niż w Candle Cove.
 
Nick Antosca (Las samobójców) ponownie piastuje stanowisko showrunnera, głównego scenarzysty oraz producenta wykonawczego. Max Landis wspomoże również produkcję. Reżyserem wszystkich sześciu odcinków z drugiej serii jest Steven Piet (Wujek John). Nad produkcją czuwają również Harley Peyton (Twin Peaks) oraz Don Mancini (Hannibal, twórca serii Laleczka Chucky). 
 
Pierwszy odcinek drugiej serii zostanie zaprezentowany 11 listopada 2017 roku. 

 

 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus