Piła Mechaniczna w ruch

8 sierpnia 2017

Po Pile Mechanicznej 3D (z 2013 roku), przyszła pora na film o młodzieńczych latach słynnego Leatherface'a. W sieci zadebiutował kolejny zwiastun.

W Teksasie, na kilka lat przed krwawymi wydarzeniami znanymi z pierwszej Teksańskiej Masakry Piłą Mechniczną (1974), w pierwszych dniach dochodzi do incydentu z udziałem najmłodszego dziecka niesławnej rodziny Sawyerów. Ginie córka szeryfa, a chłopak zostaje oskarżony o zbrodnię i trafia do szpitala psychiatrycznego. Mija dziesięć lat i dochodzi do buntu w placówce z której ucieka Sawyer...

W rolach głównych występują: Nicole Andrews (W obronie własnej), James Bloor (Dunkierka), Sam Coleman (Gra o tron), Sam Strike (Timeless), Vanessa Grasse (Astral), Julian Kostov (Ben-Hur), Stephen Dorff (Immortals. Bogowie i herosi 3D) i Lili Taylor (Obecność).

Horror wyreżyserowali Alexandre Bustillo i Julien Maury, autorzy m.in.: Najścia (2007), Livide (2011) oraz segmentu X is for Xylophone z filmowej antologii ABCs of Death 2. Autorem scenariusza jest Seth M. Sherwood (Londyn w ogniu).

Poniżej znajdziecie drugi oficjalny zwiastun oraz dotychczasowe plakaty.

Premierę horroru zaplanowano na 21 września. 

 

 

 

 

 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus