Strzeż się "Camp Cold Brook"

9 sierpnia 2017

Prezentujemy oryginalny plakat, promujący horror pt. Camp Cold Brook. W rolach głównych wystąpią Danielle Harris (HalloweenTopór 2) i Chad Michael Murray (Dom Woskowych Ciał). Jednym z producentów wykonawczych filmu jest legendarny Joe Dante (SkowytGremliny rozrabiająMistrzowie Horroru).

Chad Michael Murray wcieli się w producenta telewizyjnego i gospodarza reality show Jacka Wilsona, który znalazł się w trudnym miejscu, kiedy jego program zostaje skasowany. Jego ostatnią deską ratunku jest nakręcenie specjalnego odcinka. Wspólnie z producentką Angelą (w tej roli Danielle Harris) decydują się na pobyt w Camp Cold Brook. Miejsce to owiane jest legendą sprzed dwudziestu lat, kiedy to młodzi turyści utopili się w pobliskiej zatoce. Przybycie ekipy telewizyjnej wywoła demony tamtych wydarzeń.
 
Na drugim planie wystąpią: Courtney Gains (W pogoni za zemstą), Michael Eric Reid (Fame), Candince De Visser (The Funhouse Massacre), Mary Kathryn Bryant (Hellraiser: Judgement), Loren Lodesma (A.S.K) i Jason Van Eman (1 Mile to You).
 
Autorem scenariusza jest Alex Carl, a reżyserem Andy Palmer (twórca The Funhouse Massacre).
 
Filmografię Joe Dantego zamyka wyreżyserowanie wybranych odcinków z seriali DC's Legends of Tomorrow i MacGyvera
 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus