Troye Sivan dołącza do "Boy Erased"

31 sierpnia 2017

Aktor, piosenkarz, autor tekstów, vloger i zarazem laureat m.in. MTV Europe Music Awards, Troye Sivan dołączy do obsady nowego filmu Joela Edgertona pt. Boy Erased. To biograficzna historia Garrarda Conleya według jego wspomnień, opublikowanych w książce Boy Erased: A Memoir Of Identity, Faith, And Family. W roli głównej wystąpi Lucas Hedges (Manchester by the Sea).

Film powstanie na bazie opublikowanych wspomnień Garrarda Conleya. Jest on synem pastora wychowanym w konserwatywnym miasteczku w Arkansas. Kiedy jego rodzice dowiedzieli się, że jest gejem, wyoutowali go publicznie i zmusili do uczestnictwa w programie Love in Action. Bojąc się, że straci rodzinę, przyjaciół i swoją wiarę, zgodził się poddać chrześcijańskiej terapii leczącej z homoseksualizmu. Ta jednak okazała się nieskuteczna. Zamiast zostać hetero, Garrard odkrył swoją prawdziwą tożsamość i dowiedział się, co naprawdę oznacza bycie gejem w konserwatywnym środowisku. 
 
Role rodziców Garrarda Conleya wykreują Nicole Kidman (Lion. Droga do domu) i Russell Crowe (Mumia).
 
Obok Lucasa Hedgesa i Troye'a Sivana, w filmie wystąpią również: Xavier Dolan (reżyser Mamy), Cherry Jones (22.11.63), Michael "Flea" Balzary (Baby Driver), Ron Clinton Smith (Ukryte działania), Jesse Malinowski (Jack Reacher: Nigdy nie wracaj), Emily Hinkler (Sandy Wexler), David Joseph Craig (Dar), Théodore Pellerin (To tylko koniec świata), Britton Sear (Niedokończony interes) i Jesse LaTourette (Z Nation).
 
Aktorski dorobek Joela Edgertona zamyka udział w horrorze To przychodzi po zmroku, który gościł w lipcu w polskich kinach, a reżyserski - film Dar (2015). 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus