Zakończyły się zdjęcia do "Creep 2"

1 sierpnia 2017

Pamiętacie thriller found footage Patricka Brice'a pt. Creep: Dziwak (2014) z Markiem Duplassem w roli głównej? Aktor za pośrednictwem oficjalnego konta na twitterze poinformował, że zakończono zdjęcia do kontynuacji.

Aaron (w tej roli Patrick Brice) odpowiada na ogłoszenie o pracę umierającego Josefa (Mark Duplass), który chce sfilmować jeden dzień z życia dla nienarodzonego syna. Intencje pracodawcy wzbudzają u zatrudnionego podejrzenia.
 
Creep: Dziwak spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Był pokazywany na wielu festiwalach, w tym m.in. na American Film Festival w ramach sekcji Spectrum. 
 
Reżyserem Creep 2 jest Patrick Brice, który odpowiadał i wystąpił w jednej z głównych ról w pierwszej części. Między projektami wyreżyserował także komedię pt. Szalona noc (2015). 
 
Nadal brak szczegółów, o czym opowiadać będzie kontynuacja. 
 
W roli głównej - jako Josef - powróci Mark Duplass. Filmografię aktora zamyka udział w projekcie Discovery Communications pt. Manhunt: Unabomber oraz w horrorze Projekt Lazarus. Nowe postaci wykreują zaś Desiree Akhavan (Flowers) i Karan Soni (Deadpool).
 
Poniżej przypominamy zwiastun oraz plakat pierwszej części. 
 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus