Adina Porter powraca do "American Horror Story"

3 września 2017

Adina Porter kreowała postać Lee Harris w ostatnim sezonie American Horror Story: Roanoke. Teraz aktorka wcieli się w dziennikarkę Beverly Hope w nowej serii.

 
Twórca serii Ryan Murphy niejednokrotnie sugerował w mediach społecznościowych, że temat przewodni wiązać się będzie z ostatnimi wydarzeniami politycznymi w Stanach Zjednoczonych, tj. z wyborami prezydenckimi. Niektórzy uważali, że w serialu znajdą się także odniesienia, znane z książki Grahama Mastertona pt. Kandydat z piekła. Producent zdradził też, że fani powinni przygotować się na powrót Twisty'ego, klauna znanego z sezonu American Horror Story: Freak Show
 
To nie pierwsza współpraca aktorki z Murphym. W pierwszym sezonie serialu American Horror Story - z podtytułem Murder House - gościnnie wystąpiła w jednym odcinku jako Sally Freeman. Natomiast w szóstej serii - Roanoke - wcieliła się w Lee Harris. 
 
Nowy sezon na pewno skupi się na postaci Kaia, kreowanego przez Evana Petersa i Ally, granej przez Sarę Paulson. Ma ich połączyć gorące uczucie i miłosna historia przez lata. 
 
Billy Eichner wcieli się w Harrisona Wiltona; Alison Pill jako Ivy Mayfair-Richards; Billie Lourd z kolei wykreuje Winter Anderson; Cheyenne Jackson w roli doktora Rudy'ego Vincenta, a Colton Haynes - detektywa Samuelsa. W obsadzie są również: Frances Conroy, Lena Dunham, Emma Roberts, Mare Winningham i Leslie Grossman.
 
American Horror Story: Cult liczyć będzie jedenaście epizodów. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 5 września.
 
 
 
 
 
 
 
 
blog comments powered by Disqus