Pokazy przedpremierowe „Emotki: Film” w Cinema City

29 września 2017

Każdy zna emotikony, ale czy ktoś był w mieście, gdzie mieszkają - Tekstopolis? Teraz jest to możliwe! 

Zapraszamy na odjechaną i zabawną wycieczkę do kin Cinema City, gdzie w weekend 30 września - 1 października odbędą się pokazy przedpremierowe animacji Emotki: Film. Premiera już 6 października. 

Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów, więc stały się już odrębnym językiem, dzięki któremu w łatwy i zabawny sposób możemy wyrazić siebie i swój stan emocjonalny. Dlatego w polskiej wersji językowej animowanej komedii dla dzieci Emotki: Film udział wzięło aż 11 gwiazd internetu i największych influencerów (youtuberów, blogerów, vlogerów), którzy mają ogromny wpływ na współczesną popkulturę i rozwój mediów społecznościowych. Słynny ReZigiusz wcielił się w postać emotki Kupa Jr., Damian Kordas użyczył głosu emotce Ciasteczko Szczęścia, a Angelika Mucha (Littlemooonster96) Księżniczce. 

Animacja odkrywa sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka - żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem - „Piątką” i superhakerką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.


osti za Cinema Cityblog comments powered by Disqus