Kto zagra Stana Lee?

11 września 2017
Legenda świata komiksów, Stan Lee podczas kilku ostatnich konwentów zasugerował zgromadzonym na nich fanom kto może zagrać jego samego w filmie biograficznym. Twórca takich postaci jak Spider-Man, Hulk czy X-Meni twierdzi, że rozmawiał już z jednym kandydatem.
 
 
Lee m.in. podczas panelu dyskusyjnego na Wizard World Nashville zdradził iż jego sąsiad, Leonardo DiCaprio chciałby go zagrać. Obaj panowie mieli jakiś czas temu rozmawiać o możliwości obsadzenia zdobywcy Oscara w produkcji opowiadającej o życiu słynnego autora komiksów. Lee miał mu powiedzieć, że chętnie najpierw sprawdzi go podczas castingu. Nawet zażartował jakoby nie był pewny czy DiCaprio jest dostatecznie przystojny by zagrać tę rolę.
 
Te informacje nie umknęły też internetowemu artyście o pseudonimie BossLogic. Znany z przerabiania zdjęć znanych ludzi m.in. na postacie z komiksów stworzył swoją wizję tego jak DiCaprio mógłby wyglądać jako Stan Lee. Efekt jego pracy można zobaczyć poniżej.
 
 
Ta wiadomość może okazać się kolejnym etapem rywalizacji pomiędzy Marvelem, a DC. Nie tak dawno pojawiły się plotki, że DiCaprio jest faworytem Warner Bros. i DC by zagrać Jokera w filmie o jego początkach. Choć nie potwerdzono tych pogłosek, to gdyby okazały się prawdziwe aktor prawdopodobnie musiałby wybierać między zagraniem słynnego komiksowego złoczyńcy, a legendarnym autorem komiksów.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus