Pamela Anderson w Polsce

17 września 2017

Prawdziwa seksbomba i ikona lat 90. uwielbiana przez miliony telewidzów z całego świata - Pamela Anderson przyjedzie do Warszawy. Aktorka i modelka weźmie udział w drugiej edycji Warsaw Comic Con - festiwalu popkultury, który odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w dniach 24-26 listopada 2017. 

Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Będzie to pierwsza od lat okazja do spotkania Pameli Anderson w Polsce.

Aktorka dołączy do grona około 15 polskich i międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, które spotkamy w listopadzie na Warsaw Comic Con. Oprócz Pameli gośćmi imprezy będą m.in.: Julian Glover - znany z wielu świetnych ról, w tym w Gwiezdnych Wojnach, Holland Roden, grająca jedną z głównych ról w superpopularnym wśród młodzieży serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak, Michael Malarkey - amerykański aktor i piosenkarz, jeden z głównych aktorów Pamiętników wampirów, Trevor Stines - młody Amerykanin znany z fantastycznej telewizyjnej serii Riverdale oraz Norweg - Henrik Holm z serialu SKAM.

Międzynarodowa kariera Pameli Anderson rozpoczęła się w 1989 roku w kanadyjskim Vancouver od szczęśliwego zbiegu okoliczności, gdy w przerwie meczu futbolowego stadionowy telebim pokazał wszystkim kibicom 21-letnią Pamelę. Ta przypadkowa promocja przyniosła instruktorce fitness pierwszy kontrakt reklamowy z lokalnym browarem, a następnie sesję w Playboyu i przeprowadzkę do Los Angeles. Jej kariera nabrała rozpędu dzięki roli w Słonecznym patrolu, gdzie przez 5 lat wcielała się w rolę seksownej C.J. Parker. To właśnie kreacja ratowniczki zapewniła jej rozpoznawalność na całym świecie.

Ale Anderson zdecydowanie nie należy do aktorek jednej roli. Według serwisu IMDb aktorka ma na koncie 49 ról, ponadto prawie 200 razy Pamela Anderson pojawiła się w różnych produkcjach we własnej osobie m.in. w słynnym, ale też bardzo kontrowersyjnym filmie Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, w którym Pamela Anderson jest obiektem westchnień głównego bohatera. Do historii przeszły również jej niektóre występy w programach telewizyjnych oraz sesje dla Playboya. Pamela Anderson jest także producentką filmową i telewizyjną. 


osti za Comic Conblog comments powered by Disqus