Kto zamordował w Orient Expressie?

12 października 2017

O tym już niedługo przekonają się widzowie na całym świecie. A aktualnie mamy dla Was najnowszy zwiastun produkcji wydany przez studio 20th Century FOX z Johnny Depp’em w jednej  z głównych ról.

Morderstwo w Orient Expressie jest ekranizacją popularnej powieści Agathy Christie, która już nie pierwszy raz pojawi się na ekranie. Po raz pierwszy sfilmowana została w 1974 roku przez Sidney’a Lumet.

Za reżyserię remake wziął się Kenneth Branagh. Do swojego filmu  zatrudnił plejadę gwiazd, m.in. Penelope Cruz w roli Pilar Estravados, Willem’a Dafoe jako Gerharda Hardmana, Johnny’ego Deppa w roli Ratchett oraz Michelle Pfeiffer jako Panią Hubbard. Sam zaś wystąpi w głównej roli detektywa Herculesa Poirota.

Podczas podróży pociągiem przez Europę dochodzi do brutalnego morderstwa. Sprawę stara się rozwiązać detektyw Poirot. Ofiarą pada bardzo wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż w ułamku sekundy zamienia się w sensacyjną opowieść, która uznawana jest za jedną z największych zagadek kryminalnych wszech czasów. Podejrzanych jest trzynaście osób, bowiem tyle przebywało wtedy w przedziale. Żadne z nich nie wie co ich czeka, bowiem morderca w każdej chwili może zaatakować ponownie.

Morderstwo w Orient Expressie swoją premierę będzie miało 10 listopada br. Wtedy to każdy z nas oglądając będzie mógł zabawić się w detektywa.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus