Pamela Anderson zawita do Polski!

3 października 2017

Gwiazda na specjalnym spotkaniu w Berlinie z organizatorami polskiej edycji Warsaw Comic Con i właścicielami Ptak Warsaw Expo potwierdziła swój udział podczas 2. edycji festiwalu w listopadzie.

Udział Pameli w festiwalu to szansa dla wszystkich fanów na spotkanie z gwiazdą - zdobycie autografu, udziału w wspólnej sesji zdjęciowej, jak również uczestnictwa w panelu dyskusyjnym. Bardzo się cieszę że wszystko się udało i będę mogła odwiedzić Polskę, już nie mogę się doczekać Comic Con. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów z Polski - mówiła Pam podczas spotkania z organizatorami Warsaw Comic Conu.

Pamela Anderson należy do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd dekady. Według przeprowadzonych badań dziewięciu na dziesięciu Polaków kojarzy Pamelę Anderson z przynajmniej jednej roli filmowej lub  serialowej. Piękna aktorka ustanowiła również rekord sesji dla Playboy'a - wzięła udział w aż 15, w tym również gościła na okładce polskiej edycji magazynu. 

Oprócz Pameli Anderson swój udział w festiwalu zapowiedziało kilkanaście gwiazd z takich superprodukcji jak m.in. Gra o tron, Star Wars, Harry Potter i The Lord of the Rings. Pełna obsada goszczących gwiazd na festiwalu, dostępna jest na stronie www.warsawcomiccon.pl.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo - ogromnym centrum targowo-kongresowym, w którym odbywają się też różnego rodzaju eventy. Centrum położone jest w Nadarzynie pod Warszawą, 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy. Niezmotoryzowani dojadą na wydarzenie bezpłatnym autobusem, który kursować będzie z i do centrum stolicy co 15-30 minut. Bilety oraz karnety (wielodniowe) na festiwal dostępne są na www.ebilet.pl. Szczegóły na stronie warsawcomiccon.pl i Facebooku.


Justina za Warsaw Comic Conblog comments powered by Disqus