Kolejny zwiastun "Coco"

11 listopada 2017

Promocja Coco trwa w najlepsze. Disney Pixar wydał jeszcze jeden zwiastun swojej nowej animacji. Pokazuje on różnice jakie dzielą Miguela z rodziną.

Miguel, to chłopiec, który marzy o zostaniu muzykiem, takim jak jego wielki idol Ernest de la Cruz. Wydaje się to niemożliwe do spełnienia, bowiem w jego rodzinie muzyka od wielu pokoleń jest zakazana. Jednakże Miguel nie rezygnuje z marzeń, zdesperowany wyrusza w świat, aby udowodnić swój talent. Po drodze dochodzi do serii przedziwnych zdarzeń, które doprowadzają go do Krainy Umarłych. To kraj wbrew pozorom niezwykle wesoły i kolorowy. Tam napotyka uroczego oszusta Hectora i wraz z nim spróbuje rozwiązać 100-letnią tajemnicę z przeszłości swojej rodziny, co doprowadzi do niezwykłego rodzinnego spotkania.

Coco reżyseruje Lee Unkrich, a autorem scenariusza jest Adrian Molina. Darla K. Anderson jest producentem animacji. Za główną muzykę do filmu odpowiada nagrodzony Oscarem kompozytor Michael Giacchino.

Postacią głosu użyczą wyłącznie latynoscy artyści, a wśród nich m.in. Anthony Gonzalez (Miguel), Gael Garcia Bernal (Hector), Benjamin Bratt (Ernesto de la Cruz) oraz Renee Victor (Abuelita).

Coco swoją kinową premierę odbędzie już 22 listopada br.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus