"Wikingowie" na Warsaw Comic Con

17 listopada 2017

Warsaw Comic Con, które odbędzie się w dniach od 24 do 26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odwiedzi gwiazda serialu Wikingowie - Maude Hirst, grająca rolę Helgi.

Wikingowie powracają na antenę stacji HISTORY już w czwartek, 30 listopada. Z tej okazji tydzień wcześniej na 2. Warsaw Comic Conie powstanie specjalna Wioska Wikingów. Interaktywna inscenizacja obozowiska skandynawskich wojowników składać się będzie z szeregu namiotów, kuźni oraz specjalnej strefy treningowej. Na terenie obozowiska uczestnicy festiwalu będą mieli okazję posłuchać sag o bohaterskich wikingach, przyozdobić swoje twarze w nordyckie runy bojowe, przetestować wikiński oręż, spróbować swoich sił w przepychankach na tarcze, skosztować tradycyjnego jadła, nauczyć się intonować nordyckie pieśni oraz poznać tajniki zawodu kowala czy szwaczki.

Imprezę odwiedzi w sumie 17 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, a także pisarze, scenarzyści, twórcy komiksów i youtuberzy. Na uczestników Warsaw Comic Conu czeka całe mnóstwo atrakcji, w tym: dwa konkursy cosplayowe, Games Room z turniejami i wypożyczalnią gier, prelekcje i spotkania z autorami, wystawy rysowników, Wystawa Samochodów Filmowych, strefy tematyczne Star Wars, Doctora Who i Harrego Pottera, Wioska Wikingów oraz Obóz PostApo.

Więcej informacji na stronie warsawcomiccon.pl oraz na facebooku.


Justina za Warsaw Comic Conblog comments powered by Disqus