Zobacz "Króla rozrywki" na najnowszym zwiastunie

14 listopada 2017

Studio 20th Century Fox wydało świeżutki klip promujący film będący biografią słynnego Phineasa Taylora Barnuma.

Był to wizjoner, który otworzył drogę do nowego wymiaru show-biznesu. Rozpoczął tworzenie takich przedstawień, o jakich współczesnej jego czasom publiczności się nie śniło. Barnum rozpoczynał jak właściciel sklepu, jednak szybko zorientował się, że ma wielki talent. Ze swoją zdolnością do zabawiania ludzi rozpoczął karierę w show-biznesie. Został właścicielem cyrku, a w krótkim czasie również pierwszym milionerem świata rozrywki. Był bardzo pomysłowy oraz przedsiębiorczy czym zaskarbił sobie wielkie uznanie wśród kolegów po fachu. Spełniał się także jako filantrop i polityk, a także pisarz. Napisał bowiem książkę pt. Sztuka zdobywania pieniędzy, która po dziś dzień służy jako poradnik dla młodych przedsiębiorców.

W głównej roli ujrzymy Hugh Jackmana. Partnerować mu będą m.in. Zac Efron jako Philiop Carlyle, Michelle Williams jako Charity Barnum, Zendaya jako Anne Wheeler oraz Rebecca Ferguson jako Jenny Lind.

Za reżyserię filmu odpowiada Michael Gracey, a scenariusz napisali Michael Arndt, Jenny Bicks oraz Bill Condon. Muzykę skomponowali laureaci Oscara za La La LandBenj Pasek i Justin Paul.

Król rozrywki do kin wejdzie już 20 grudnia br.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus