"Mamma Mia!" powraca!

21 grudnia 2017

Kultowy musical z 2008 roku wreszcie doczekał się kontynuacji. Właśnie wydany został pierwszy plakat produkcji oraz filmik ukazujący prace na planie.

Druga część nosi nazwę Mamma Mia! Here We Go Again i również przepełniona będzie piosenkami Abby. Na pewno usłyszymy Angel Eyes, When I Kissed The Teacher oraz I Wonder. Fabularnie film będzie zarówno sequelem, jak i prequelem, bowiem ukazane zostaną zarówno dalsze losy bohaterów, ale i dowiemy się co Donna robiła w młodości i jakie miała historie miłosne.

Do swoich ról powrócą wszyscy główni bohaterowie oryginalnej obsady, a więc Meryl Streep (Donna), Amanda Seyfried (Sophie), Julie Walters (Rosie), Christine Baranski (Tanya), Stellan Skarsgard (Bill), Colin Firth (Harry), Pierce Brosnan (Sam) i Dominic Cooper (Sky). W postać młodej Donny wcieli się Lily James. Z kolei młodego Sama odegra Jeremy Irvine , Billa – Josh Dylan, a Harry’ego – Hugh Skinner. Rosie z przeszłości zobaczymy w wykonaniu Alexa Davies, a jako Tanya wystąpi Jessica Keenan Wynn.

Sequel produkują Judy Craymer i Gary Goetzman, odpowiedzialni za produkcję oryginału. Reżyserem jest Ol Parker.

Mamma Mia! Here We Go Again do kin trafi 20 lipca 2018 roku.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus