"Twój Simon" z nowymi materiałami

17 stycznia 2018

Studio 20th Century Fox rozpoczyna promocję swojej nowej produkcji wypuszczając do sieci kilka nowych materiałów dotyczących dramatu Twój Simon. Mamy nowiutki zwiastun, plakat oraz całą ścieżkę dźwiękową do filmu.

Pierwszy singiel promujący film został już wydany za pośrednictwem wytwórni RCA Records. Jest to utwór Alfie’s Song nagrany przez Jacka Antonoffa z zespołu Bleachers. Reszta soundtracka swoją premierę będzie miała w dniu premiery filmu, tj. 16 marca br. Poniżej przedstawiamy pełną ścieżkę dżwiękową. Utwory 5 i 12 nie pojawią się w filmie.

1. Alfie’s Song (Not So Typical Love Song) – Bleachers

2. Rollercoaster – Bleachers

3. Never Fall In Love – Jack Antonoff & MØ

4. Strawberries & Cigarettes – Troye Sivan

5. Sink In – Amy Shark

6. Love Lies – Khalid & Normani

7. The Oogum Boogum Song – Brenton Wood

8. Love Me – The 1975

9. I Wanna Dance With Somebody – Whitney Houston

10. Someday At Christmas – Jackson 5

11. Wings – Haerts

12. Keeping A Secret – Bleachers

13. Wild Heart – Bleachers

Twój Simon to ekranizacja powieści Becky Albertalli pt. Simon oraz inni homo sapiens. Za jej wyreżyserowanie odpowiedzialny jest Greg Berlanti. Scenariusz napisali Isaac Aptaker oraz Elizabeth Berger. Do obsady należą Nick Robinson jako Simon Spier, Karherine Langford jako Leah Burke, Alexandra Shipp jako Abby Suso, Jorge Lendeborg Jr. jako Nick Eisner, Logan Miller jako Martin Addison oraz Jennifer Garner w roli matki Simona.

Simon Spier to siedemnastolatek, który właśnie przeżywa swoją pierwszą, wielką miłość. Jednakże jego sytuacja jest trochę skomplikowana, bowiem jest on gejem, a nikomu jeszcze o tym nie powiedział. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Rozwiązanie tej dość niezwykłej sytuacji będzie zarówno komiczne , jak i przerażające, bowiem wydarzy się coś, co na zawsze zmieni życie Simona. Co, dowiecie się już niebawem…:: Źródło ::blog comments powered by Disqus