"Extinction" wykupiony przez Netflix

10 lutego 2018

Science-fiction z Michaelem Peną wyprodukowane przez Universal miało trafić do kin 26 stycznia. Następnie premierę przesunięto. Teraz poinformowano, że film zadebiutuje na platformie Netflix. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Extinction to historia mężczyzny, którego prześladuje powtarzający się koszmar o utracie rodziny. Pewnego dnia sen staje się rzeczywistością: Ziemia zostaje zaatakowana przez obcą potęgę mającą na celu całkowite zniszczenie ludzkiej cywilizacji. Próbując przetrwać bohater odkryje nieznaną siłę, która chroni jego najbliższych. 
 
W rolach głównych występują: Lizzy Caplan, Mike Colter, Michael Pena i Israel Broussard. Autorem scenariusza jest laureat Saturna za Nowy początek Eric Heisserer, a reżyseruje Ben Young (Hound of Love: Ogary miłości). Zdjęcia do filmu odbyły się wiosną w Serbii.
 
Już teraz powstają domysły, czy film wyprodukowany przez Universal nie jest średnim obrazem, a studio bojąc się klapy finansowej w box offisach zdecydowało się po prostu sprzedać prawa platformie Netflix. Jeszcze inną kwestią są kiepskie recenzje po premierze filmu sci-fi pt. Paradoks Cloverfield, czyli trzeciego obrazu z tzw. uniwersum science-fiction - po Projekt: Monster i Cloverfield Lane 10.
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus