Kolejne produkcje w świecie "Gwiezdnych Wojen"

7 lutego 2018
Jeśli komuś wciąż jest mało historii z odległej galaktyki, to już teraz może zacierać ręce z radości.
 
 
Ten tydzień ewidentnie upłynie pod znakiem Gwiezdnych Wojen. W poniedziałek mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun filmu o Hanie Solo, a teraz już wiadomo o kolejnych produkcjach. Lucasfilm zapowiedziało nową trylogię filmową (inną niż ta, nad którą czuwać będzie Rian Johnson). Stworzeniem jej zajmą dotychczasowi showrunnerzy Gry o tron, czyli David Benioff i D.B. Weiss. W oświadczeniu szefowa Lucasfilm - Kathleen Kennedy - w samych superlatywach wypowiadała się na temat zdolności twórczych obu panów. Główni zainteresowani przyznali, że są zaszczyceni możliwością pracy przy Gwiezdnych Wojnach.
 
 
Nieco później prezes Disneya, Bob Iger zrzucił kolejną bombę dotyczącą gwiezdnej sagi. Podczas konferencji dotyczącej przychodów giganta branży rozrywkowej Iger przyznał, że w planach jest nie jeden, a kilka seriali aktorskich. Mają one pojawić się na nowej platformie streamingowej, którą Disney uruchomi pod koniec przyszłego roku. Niestety nie wiadomo kto ma pracować przy tych podukcjach, lecz według osoby numer jeden w firmie Myszki Mickey lista kandydatów jest imponująca.
 
 
Co to wszystko oznacza dla fanów? Zapewne przynajmniej jedną odsłonę Gwiezdnych Wojen, co roku przez następne dziesięć lat.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus