Wywiad z obsadą "Anihilacji"

22 lutego 2018

Już jutro do kin wejdzie film fantasy Anihilacja produkcji Paramount Pictures i Skydance, a dzisiaj na dzień przed premierą mamy dla Was wywiad z aktorami oraz reżyserem filmu.

Rozmowa przeprowadzona została przez portal comingsoon.net, a zaproszeni zostali odtwórcy głównych ról – Natalie Portman, Oscar Izaak i Tessa Thompson oraz reżyser i scenarzysta w jednym Alex Garland.

Fabuła filmu opiera się na pierwszej części trylogii Jeffa VanderMeera Southern Reach Unicestwienie. Natalie Portman wciela się w postać biolożki, która zostaje wysłana do strefy x, gdzie istnieje anomalia topograficzna oraz dziwne formy życia. Jest to bowiem obszar odcięty od kilkudziesięciu lat od reszty świata ze względu na skażenie biologiczne. Oprócz powodów naukowych, kierują nią także powódki osobiste, bowiem zaginął tam jej mąż. Bierze ona udział w 12. już wyprawie do strefy x. Członkowie pierwszej powrócili z wieścią o powstaniu dziewiczego krajobrazu. Uczestnicy każdej kolejnej niestety ginęli. Również i ona narażona jest na niebezpieczeństwo, bowiem okazuje się, że ten przedziwny, piękny świat potrafi wpływać na ludzki umysł.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus