Znamy kolejne gwiazdy na Warsaw Comic Con

27 lutego 2018

Na kwietniowej 3. edycji Warsaw Comic Con swoją obecność zapowiedział Andrzej Sapkowski oraz aktorzy z Gry o tron i aktor z serii SKAM.

Z polskimi fanami spotkają się kolejni aktorzy z superprodukcji HBO Gra o tron - 18-letnia brytyjska aktorka Kerry Ingram (serialowa Shireen Baratheon) oraz Conan Stevens - australijski aktor, pisarz i zawodowy wrestler, odtwórca roli "Góry" w pierwszym sezonie serialu. Conan znany jest też z roli Bolga w filmie Hobbit. Ingram i Stevens dołączą do zapowiedzianego już wcześniej innego aktora z obsady Gry o tron - Kristiana Narina (Hodor). Kolejną gwiazdą imprezy będzie Marlon Langeland, czyli serialowy Jonas z popularnej wśród młodzieży, norweskiej serii SKAM.

Warsaw Comic Con będzie również niezwykłą okazją do spotkania z twórcą Wiedźmina - Andrzejem Sapkowskim. Andrzeja Sapkowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać - to najczęściej tłumaczony, po Stanisławie Lemie, polski autor fantasy, bardzo popularny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniosła mu przede wszystkim seria książek o Wiedźminie, która doczekała się już bestsellerowej odsłony w postaci gry komputerowej. Hitem Sapkowskiego zainteresował się też Netflix. Fani Wiedźmina liczą na serial o jego przygodach na miarę Gry o tron. Pisarz, który rzadko bierze udział w wydarzeniach tego typu, spotka się z fanami oraz będzie rozdawał autografy w sobotę, 21 kwietnia.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.


Justina za Warsaw Comic Conblog comments powered by Disqus