Baranek Shaun świętuje swoje 10 urodziny!

9 marca 2018

Minęło 10 lat, od kiedy Baranek Shaun otrzymał własny serial. Z tej okazji zadebiutuje specjalne wydanie DVD zawierające 10 najlepszych odcinków wybranych przez fanów oraz mnóstwo zwariowanych materiałów urodzinowych. Premiera Baranek Shaun. Rocznicowa edycja specjalna już 14 marca!

Baranek Shaun zadebiutował w nagrodzonej Oscarem animowanej krótkometrażówce Wallace i Gromit: Golenie owiec (1995). Chociaż jako postać drugoplanowa pojawił się na ekranie zaledwie na 7 minut, podbił serca widzów i ostatecznie, w 2007 roku, doczekał się własnego serialu. Wytwórnia Aardman Animations postanowiła wziąć rozbrajającego bohatera pod lupę i umieścić go na spokojnej, sielskiej farmie. Serial pod kierownictwem Nicka Parka pojawił się na kanałach BBC1 oraz CBBC w marcu 2007 r. i szybko zdobył popularność na całym świecie. W 2017 r. miłośnicy Shauna na całym świecie świętowali jego 10 urodziny. Z tej okazji studio Aardman zorganizowało wśród fanów plebiscyt na najlepsze odcinki każdego z pięciu sezonów serialu. Efektem jest niezwykłe wydanie DVD, które trafia właśnie na polski rynek animacji – Baranek Shaun. Rocznicowa edycja specjalna.

Wydanie to zawiera odcinki: Piłka, Trener Shaun, Na wynos, Dyskoteka Shauna, Ocalić drzewo, Zakochany Shaun, Upał, Lodziki, Telewizja 3D i Niańka.

Oprócz nich nie zabraknie również znakomitych materiałów dodatkowych, dzięki którym fani będą mogli jeszcze huczniej uczcić urodziny swojego ulubionego bohatera, a będą to: SHAKE IT WITH SHAUN – urodzinowy teledysk Baranka Shaun; LEKCJA TAŃCA – naucz się tańczyć jak Baranek Shaun; LEKCJA RYSUNKU – narysuj Baranka Shaun z Richardem ‘Gollym’ Starzakiem; WARSZTAT PLASTYCZNY– zrób Baranka Shaun z balonika oraz NAJLEPSZE MOMENTY KAŻDEGO SEZONU – zobacz 5 minifilmów z najlepszymi scenami pięciu sezonów Baranka Shaun.


Justina za Galapagos Filmsblog comments powered by Disqus