"Jessica Jones" i "The Defiant Ones" na nowych materiałach

8 marca 2018

Netflix udostępnił materiał zza kulis drugiego sezonu serialu Marvel: Jessica Jones oraz wydał oficjalny zwiastun serialu dokumentalnego The Defiant Ones.

W pełnym akcji klipie dotyczącym przygód detektyw Jones wypowiadają się m.in Krysten Ritter, Carrie-Anne Moss, Rachael Taylor, Eka Darville oraz showrunnerka Melissa Rosenberg. Drugi sezon serialu powraca na Netflix już dziś 8 marca, w Międzynarodowy Dzień Kobiet.  

Jessica Jones to prywatna detektyw z Nowego Jorku, która stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave'a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest. W serialu ponownie wystąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączyli m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Z kolei serial dokumentalny The Defiant Ones to historia niezwykłej współpracy syna brooklyńskiego dokera Jimmy’ego Iovine’a oraz Dr. Dre — rapera prosto z ulic Compton. Ci dwaj twórcy i biznesmeni często w dość zaskakujący sposób wpływali na bieg najważniejszych wydarzeń kształtujących bieg współczesnego życia kulturalnego.

W serialu swoimi przemyśleniami dzielą się takie ikony muzyki, jak Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy, will.i.am, a także sam Dre i Iovine. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych historią hip-hopu i współczesnego popu. Wszystkie cztery odcinki  The Defiant Ones zostaną udostępnione na Netflix 23 marca.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus