Kubuś Puchatek powraca!

8 marca 2018

Walt Disney Pictures na nowo przedstawia historię misia, którego każdy z nas pamięta z dzieciństwa. Do sieci trafił właśnie plakat i pierwszy zwiastun filmu.

Christopher Robin, bo taki tytuł nosi film, nie będzie animacją, a produkcją aktorską. Za jego reżyserię odpowiada Marc Forster, a scenariusz napisał Alex Ross Perry i Allison Schroeder. Wszystko to opiera się na postaciach i historii stworzonej przez A.A. Milne.

Historia zaprezentowana w filmie rozgrywać będzie się wiele lat po wydarzeniach, jakie miały miejsce w serii animowanych przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Krzyś, teraz Christopher Robin, dorósł i zatracił się w nudnym i sztywnym świecie dorosłych, całkowicie zapominając o swoim dzieciństwie i dawnych przyjaciołach. Dążąc do sukcesu, nie ma czasu nawet dla swojej żony i córki Madelin. Z pomocą przychodzą zwierzęta ze Stumilowego Lasu. Dzięki nim Christopher na nowo odkryje radość życia.

W głównej roli Ewan McGregor. Jego żonę Evelyn gra Hayley Atwell, a córkę – Bronte Carmichael. Mark Gatiss wciela się w rolę jego szefa, Keith’a Winslowa. Postaciom ze Stumilowego Lasu głosu użyczą Jim Cummings (Kubuś Puchatek), Chris O’Dowd (Tygrys), Brad Garrett (Kłapouchy), Toy Jones (Sowa), Nick Mohammed (Prosiaczek), Peter Capaldi (Królik) oraz Sophie Okonedo (Kangurzyca).

Christopher Robin do kin wejdzie 3 sierpnia br.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus