Nowa bohaterka w 3. sezonie "Stranger Things"

4 marca 2018

Netflix ujawnił pierwsze informacje na temat obsady trzeciego sezonu Stranger Things! W serialu pojawi się nowa twarz, a jedna z drugoplanowych postaci, która skradła serca widzów w poprzednim sezonie, wychodzi na pierwszy plan!

Priah Ferguson powraca jako Erica Sinclair, a jej rola w tym sezonie znacząco się rozwinie. Erica to mała dziewczynka z wielkim tupetem. Młodsza siostra Lucasa powraca wraz z całą armią swoich przyjaciół. Erica nie będzie już tylko bezczynnie siedzieć z boku - podejmie się niebezpiecznej misji ocalenia Hawkins przed nowym, nieznanym zagrożeniem.

Do obsady od trzeciego sezonu dołączy Maya Thurman-Hawke, która pojawi się w roli Robin. Robin ma alternatywny styl i jest równie bystra, co zabawna. Znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń... i dostaje ich aż nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins.

Stranger Thongs to oryginalny serial science-fiction produkcji Netflixa. Fabuła rozgrywa się w miasteczku Hawkins w stanie Indiana. Pewnej nocy w niewyjaśnionych okolicznościach znika dwunastoletni chłopiec. Jego matka ze wszystkich sił stara się go odnaleźć, jednak okaże się to wcale nie takie łatwe. Następnego dnia w Hawkins pojawia się tajemnicza dziewczynka z nadprzyrodzonymi umiejętnościami, a miasto opanowuje podstępna i zła siła chcąca zniszczyć wszystko i wszystkich.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus