Nowe klipy z nieustraszoną Larą Croft

12 marca 2018

Warner Bros wydał aż cztery klipy promujące najnowsze przygody dzielnej Lary Croft w filmie Tomb Raider, w którą wciela się Alicia Vikander.

Każdy z nich trwa około minuty i ukazuje ciekawe sceny z filmu. Na pewno nie zabraknie wartkiej i wciągającej akcji oraz adrenaliny, a premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, bowiem produkcja wejdzie do kin już w ten piątek, 16 marca.

Lara Croft to niezależna i pewna siebie córka ekscentrycznego poszukiwacza przygód, który zaginął, gdy Lara miała zaledwie kilkanaście lat. W filmie poznajemy bohaterkę jako 21-letnią kobietę, zagubioną w życiu i nie posiadającą konkretnego celu. Lara zarabia na życie jako kurier i ledwo wiąże koniec z końcem. Jednakże w pewnym momencie coś w niej pęka i rozpoczyna szaloną przygodę życia. Wyrusza w miejsce, w którym jej ojciec widziany był po raz ostatni, nie tracąc nadziei na odnalezienie go żywego. Musi odnaleźć tajemniczy grobowiec leżący na mitycznej wyspie u podnóży Japonii. Aby to zrobić będzie musiała stoczyć najtrudniejszą walkę z sobą samą w celu przezwyciężenia własnych lęków, bowiem bez tego może nie przeżyć tej niezwykle niebezpiecznej wyprawy.

Nową odsłonę przygód Lary Croft wyreżyserował Roar Uthang, a producentem jest Graham King. W obsadzie filmu oprócz wcześniej wspomnianej Alicii Vikander, znaleźli się także Dominic West, Walton Goggins i Daniel Wu.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus