Nowy klip promujący "Demon House"

16 marca 2018

Freestyle Digital Media, oficjalny dystrybutor filmu, wypuścił ciekawy klip promujący film Demon House, którego reżyserem jest badacz zjawisk paranormalnych Zak Bagans.

Nadchodzący film to dokument stworzony na podstawie własnych doświadczeń Bagansa. Znany jest on z programu telewizyjnego Ghost Adventures, który oglądać można dzięki stacji Travel Channel.

Demon House opowiada o pewnym domu znajdującym się w miejscowości Gary w stanie Indiana. Wszyscy jego byli mieszkańcy twierdzili, iż doświadczyli zjawisk paranormalnych tj. kontakt fizyczny czy lewitacja. Po raz pierwszy niezwykła historia domu ujawniona została w 2014 r., kiedy to opowiadać o nim zaczęła rodzina Ammons, która na własnej skórze doświadczyła okropności w tej posiadłości. Wzywani na miejsce egzorcyści potwierdzili obecność, aż 200 demonów. Nawet największe serwisy informacyjne USA m.in. Fox News, Huffington Post i Daily Mail, podały informacje o wystąpieniu w tym domu zjawisk paranormalnych.

Po całym tym wydarzeniu dom kupił nie kto inny jak badacz zjawisk nadprzyrodzonych – Zak Bagans, który wraz ze swoją ekipą również stał się ofiarą tego najbardziej udokumentowanego przypadku opętanej posiadłości.

Demon House swoją kinową premierę odbędzie już dziś. Czy kiedykolwiek pojawi się w Polsce, nie wiadomo. Jednakże również dziś film dostępny będzie na VOD oraz Digital HD.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus