Postacie z serialowego "Wiedźmina" potwierdzone?

1 marca 2018
Niedawno pojawiła się informacja o tym, że scenariusz do pierwszego odcinka Wiedźmina został ukończony. Teraz znamy także postacie, które prawdopodobnie pojawią się w serialu.
 
 
Scenarzystka produkcji, Lauren Schmidt Hissrich za pośrednictwem Twittera zasugerowała kogo zobaczymy w Wiedźminie od Netflixa. Głównym bohaterem oczywiście będzie Geralt z Rivii, a oprócz niego pojawią się także Ciri, Yennefer, koń wiedźmina Płotka, Jaskier, Triss Merigold, Cahir, Regis, Vilgefortz, Emhyr, Milva, Leo Bonhart, Borch "Trzy Kawki", Angouleme, Yarpen Zigrin. Więcej na temat tych postaci można przeczytać na oficjalnym koncie twitterowym scenarzystki.
 
Lauren Schmidt Hissrich oprócz pisania scenariusza pełni także funkcję producentki wykonawczej. Wśród ekipy pracującej nad adaptacją historii od Andrzeja Sapkowskiego nie zabrakło także polskiego akcentu. W gronie producentów znajdują się także Tomek Baginski i Jarek Sawko ze studia Platige Image. To właśnie oni odpowiadają za popularny zwiastun gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus