"Zagubieni w kosmosie" już w kwietniu!

12 marca 2018

Dokładnie 50 lat po emisji ostatniego odcinka kultowego serialu z lat 60-tych Zagubieni w kosmosie, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun jego współczesnej wersji. Przygotuj się na trzymającą w napięciu podróż z rodziną Robinsonów w serialu, którego oficjalna premiera już 13 kwietnia w serwisie Netflix.

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

W rolach głównych występują Toby Stephens jako John Robinson oraz Molly Parker jako Maureen Robinson - małżonkowie w separacji, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. W role dzieci Robinsonów wcielają się: Taylor Russell jako pewna siebie i uparta Judy, Mina Sundwall jako bystra Penny oraz Max Jenkins jako ciekawy świata i wrażliwy Will Robinson - najmłodszy i najbardziej bezbronny członek rodziny, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to mistrzyni manipulacji - charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra Parker Posey oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

Za produkcję serialu odpowiada Legendary Television, a scenariusz napisał duet Matt Sazama i Burk Sharpless. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie serialu w serwisie Netflix.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus