Cinema City już sprzedaje bilety na "Jurassic World: Upadłe królestwo"

25 kwietnia 2018

Choć do premiery Jurassic World: Upadłe królestwo został ponad miesiąc w Cinema City już ruszyła przedsprzedaż biletów, aby fani dinozaurów mieli pewność, że zobaczą ten hit jako pierwsi.

Film będzie można obejrzeć w Cinema City i w salach z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos, w formacie 3D w kinach IMAX oraz w 3D w salach ŠKODA 4DX. Bilety są do nabycia w kasach kin oraz na stronie kina.

Akcja filmu Jurassic World: Upadłe królestwo toczy się 4 lata po zamknięciu luksusowego parku rozrywki Jurassic World. Został on zdewastowany przez dinozaury, które teraz samotnie zamieszkują wyspę Isla Nublar. Wielkie stwory próbują radzić sobie w dżungli, ale w obliczu zagrożenia wybuchem wulkanu, pomoc ludzi zdaje się być nieunikniona. Główni bohaterzy Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą ratować dinozaury. Podczas swojej misji odkrywają spisek mający na celu przywrócić Ziemię do stanu, w jakim była ona w czasach prehistorycznych. Czy zdołają temu zapobiec i ocalą dinozaury?

Premiera Jurassic World: Upadłe królestwo już 8 czerwca. Pokazy odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach, a w IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), natomiast w formacie 3D w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).


Justina za Cinema Cityblog comments powered by Disqus