"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" - ruszyła przedsprzedaż biletów

8 maja 2018

Zobacz, jak narodziła się legenda jednego z głównych bohaterów Gwiezdnych wojen. Wejdź na pokład Sokoła Millennium i dołącz do Hana Solo, Chewiego i Lando! Już ruszyła przedsprzedaż biletów na pokazy filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie w Cinema City w formacie 2D i 3D!

W najnowszej odsłonie młody Han Solo (Alden Ehrenreich) wnika w ciemny i niebezpieczny, kryminalny światek. Poznaje tam swego przyszłego i nieodłącznego przyjaciela Chewbacę oraz hazardzistę Lando Calrrisiana (Donald Glover). W pozostałych rolach zobaczymy międzynarodowe gwiazdy m.in. Emilię Clarke i Woody’ego Harrelssona, a za reżyserię odpowiada wybitny filmowiec Ron Howard, nagrodzony w 2002 roku Oscarem za Piękny umysł.

Premiera filmu odbędzie się już 25 maja. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie Cinema City.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).


Justina za Cinema Cityblog comments powered by Disqus