Nowy "Predator" na pierwszym zwiastunie

12 maja 2018

Wytwórnia 20th Century Fox wypuściła pierwszy pełny zwiastun nowej wersji Predatora, kultowego mordercy z kosmosu.

W udostępnionym materiale, mamy zarys tego jak doszło do powrotu kosmitów na naszą planetę, widzimy przesłuchanie bohatera odgrywanego przez Boyda Holbrooka oraz chaotyczne pościgi przez las. Efekty specjalne wyglądają naprawdę dobrze, a maski Predatorów są dopracowane. Oby cały film tak się przedstawiał.

Predatorzy spowrotem wracają na ziemię, aby siać śmierć i zniszczenie, tym razem są jednak jeszcze bardziej silniejsi i mądrzejsi, dzięki DNA innych gatunków. Akcja filmu rozpoczyna się w małym miasteczku w trakcie Halloween. Dzieciaki chodzą od domu do domu i zbierają cukierki. W jednym z domów, niczego nie świadomy chłopiec otwiera tajemniczą paczkę i znajduje maskę Predatora i dziwny przedmiot przypominający statek kosmiczy, bawiąc się którym przypadkowo budzi prawdziwy statek Predatorów, który rozbija się o ziemię. Wyginięciu rasy ludzkiej może zapobiec tylko grupa byłych komandosów. Czy ich samobójcza misja się powiedzie? O tym przekonamy się już niedługo.

Reżyserem jest Shane Black. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Fredem Dekkerem. W filmie wystąpią m.in. Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey oraz Yvonne Strahovski.

The Predator w kinach zadebiutuje 14 września br.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus