Taika Waititi jako Boba Fett?

28 maja 2018
Ostatnio pojawiły się wieści, że faktycznie trwają przygotowania do filmu o słynnym łowcy nagród. Teraz fani spekulują kto mógłby go zagrać, a jednym z ich faworytów jest aktor i reżyser Taika Waititi.
 
 
W odpowiedzi na wpisy internautów jeden z artystów pracujących dla Marvel Comics, Phil Noto narysował swoją wizję jak Waititi prezentowałby się w mandaloriańskim pancerzu. Dość imponującym efektem pracy rysownika podzielił się na Twitterze Tom Taylor. Na razie nie wiadomo jakie podejście przyjmą twórcy pisząc scenariusz do filmu o łowcy nagród. Jeśli postanowią zachować wierność dotychczas utrzymanemu kanonowi to Boba Fett powinien zostać zagrany przez kogoś o maoryskim pochodzeniu (stąd m.in. wzięło się zainteresowanie fanów Waititim). Jednocześnie warto wspomnieć, że realnymi kandydatami są także Temuera Morrison i Daniel Logan. Obaj pojawili się w już w drugim epizodzie Gwiezdnych wojen - Ataku klonów - pierwszy jako Jango Fett drugi grał młodego Bobę. Tutaj już wszystko zależy od tego w jakim okresie akcja produkcji zostanie osadzona.
 
 
Przypomnijmy iż niedawno do sieci trafiła informacja, że reżyser filmu Logan: Wolverine, James Mangold zajmie się nakręceniem obrazu o mandaloriańskim łowcy nagród.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus