Zwiastun "Nightflyers"

16 maja 2018

Netflix udostępnił dziś kolejną zapowiedź serialu Nightflyers, którego fabuła oparta jest na powieści George’a R.R. Martina pt. Wędrowcy.

Nightflyers to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Gretchen Mol wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken  jako Karl D’Branin, David Ajala jako Roy Eris, Sam Strike jako Thale, Maya Eshet  jako Lommie, Angus Sampson  jako Rowan, Jodie Turner-Smith jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne jako Auggie.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus