AMC ogłasza datę premiery 2 części 4. sezonu "Fear the Walking Dead"

13 czerwca 2018

Fear the Walking Dead, produkcja własna AMC, powróci z drugą częścią 4. sezonu w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba,a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Producentem wykonawczym serii Fear the Walking Dead wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami są Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują m.in.: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace i Jenna Elfman.

Sezon 4B będzie składać się z ośmiu odcinków. Premiera 13 sierpnia o 3 w nocy, a powtórna emisja jeszcze tego samego dnia o godzinie 22:00.


Justina za AMCblog comments powered by Disqus