Już jutro premiera "Jurassic World: Upadłe królestwo" w Cinema City!

7 czerwca 2018

W piątek, 8 czerwca do wszystkich kin Cinema City zawitają dinozaury, a na wyspie Isla Nublar uśpiony wulkan obudzi się do życia, przez co istnienie zamieszkujących tam stworzeń stanie się zagrożone!

Cztery lata po zdewastowaniu przez dinozaury luksusowego parku rozrywki  na wyspie Isla Nublar żyjące tam stworzenia cieszą się całkowitą wolnością. Niestety, gdy uśpiony wulkan budzi się do życia wszystko dobiega końca. Istnienie zamieszkujących tam dinozaurów staje się zagrożone! Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) ruszają z pomocą narażonym na niebezpieczeństwo stworzeniom. Owen usiłuje odnaleźć Blue – zaginionego raptora, którego sam wychował. Natomiast Claire za wszelką cenę pragnie ocalić jak najwięcej tych wspaniałych zwierząt. Sprawy nie ułatwia fakt, że odkrywają spisek mający na celu przywrócić Ziemię do stanu, w jakim była ona w czasach prehistorycznych. Czy przeszkodzi im to w ocaleniu dinozaurów? Jak zakończy się ta historia? O tym przekonasz się już jutro.

Seans dostępny w wersji 2D oraz w formacie 3D w kinach IMAX i w salach ŠKODA 4DX. Bilety są do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).


Justina za Cinema Cityblog comments powered by Disqus