Nadchodzi remake "Odgłosów"

23 czerwca 2018

Amazon Studios opublikowała nowy plakat filmu Suspiria będącego remake kultowego już horroru z 1977 roku autorstwa Dario Argento.

Krwawą produkcję reżyseruje Luca Guadagnino, na podstawie scenariusza Davida Kajganicha. W filmie wystąpią m.in. Tilda Swinton, Dakota Johnson, Chloe Grace Moretz, Mia Goth oraz Jessica Harper. Guadagnino podjął się bardzo ciężkiego zadania, bowiem nierzadko odświeżanie starych klasyków kończy się spektakularną klapą.

Fabuła filmu rozgrywa się w 1977 roku. Główną rolę w filmie gra Dakota Johnson, która wciela się w Susie Bannion, młodą amerykankę podróżującą do Berlina w celu dołączenia do prestiżowej akademii tanecznej. Od razu po swoim przyjeździe odkrywa, iż jedna z jej członkiń znika bez śladu, a Madame Blanc, opiekunka uczennic nie widzi w tym żadnego problemu. Susie z czasem zaprzyjaźnia się z Sarą, która dzieli się z nią swoimi podejrzeniami na temat Madame. Uważa ona, iż kobieta skrywa jakiś przerażający sekret. W szkole zaczynają się dziać złowrogie i nienaturalne rzeczy, a kilka uczennic ginie w makabrycznych okolicznościach. Po tych zdarzeniach Susie zaczyna powoli odkrywać mroczną historię szkoły.

Suspiria wejdzie do kin już 2 listopada br. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus