James Gunn odzyska pracę?

31 lipca 2018
Niedawno informowaliśmy o zwolnieniu Jamesa Gunna przez firmę Disney. Nowe doniesienia sugerują, że reżyser może jednak wrócić.
 
 
Zwolnienie Gunna nie przeszło bez echa. Ojciec sukcesu Strażników Galaktyki bardzo szybko dostał wsparcie od internautów, a co ważniejsze od swoich byłych współpracowników. Aktorzy grający w obu częściach Strażników wystosowali otwarty list, w którym wyrazili żal z powodu całego zdarzenia i nadzieję, że jeszcze kiedyś będą mieli okazję współpracować z Gunnem. Dzisiaj serwis Variety powołując się na źródła z Disneya i Marvel Studios twierdzi jakoby reżyser mógł odzyskać posadę. Przemawiać za tym m.in. fakt iż jeszcze nie rozpoczęto poszukiwań następcy i konieczne by było napisanie od zera scenariusza do trzeciej odsłony Strażników Galaktyki. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku pozostawia to bardzo mało czasu na wprowadzenie zmian. Ostateczna decyzja należy do prezesa Walt Disney Company, Boba Igera. Ten aktualnie przebywa na urlopie po dopięciu szczegółów transakcji związanej z wykupieniem FOXa. Iger decyzję w sprawie Gunna ma podjąć po powrocie do pracy.
 
 
Przypomnijmy, że reżyser został zwolniony za swoje stare wpisy na Twitterze, które przez przedstawicieli firmy Myszki Micki zostały uznane za niezgodne z wartościami głoszonymi przez Walt Disney Company.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus