Jesteś rewolucją! Zwiastun filmu "Boy Erased"!

17 lipca 2018

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Boy Erased, będący adaptacją autobiograficznej książki Garrarda Conleya pt. Boy Erased: A Memoir Of Identity, Faith And Family. W rolach głównych występują: Lucas HedgesNicole KidmanRussell CroweJoel Edgerton i Troye Sivan.

 

Film powstał na bazie opublikowanych wspomnień Garrarda Conleya. Jest on synem pastora wychowanym w konserwatywnym miasteczku w Arkansas. Kiedy jego rodzice dowiedzieli się, że jest gejem, wyoutowali go publicznie i zmusili do uczestnictwa w programie Love in Action. Bojąc się, że straci rodzinę, przyjaciół i swoją wiarę, zgodził się poddać chrześcijańskiej terapii leczącej z homoseksualizmu. Ta jednak okazała się nieskuteczna. Zamiast zostać hetero, Garrard odkrył swoją prawdziwą tożsamość i dowiedział się, co naprawdę oznacza bycie gejem w konserwatywnym środowisku. 
 
Role rodziców Garrarda Conleya wykreują Nicole Kidman (Lion. Droga do domu) i Russell Crowe (Mumia).
 
Obok Lucasa Hedgesa i Troye'a Sivana, w filmie wystąpią również: Xavier Dolan (reżyser Mamy), Cherry Jones (22.11.63), Michael "Flea" Balzary (Baby Driver), Ron Clinton Smith (Ukryte działania), Jesse Malinowski (Jack Reacher: Nigdy nie wracaj), Emily Hinkler (Sandy Wexler), David Joseph Craig (Dar), Théodore Pellerin (To tylko koniec świata), Britton Sear (Niedokończony interes) i Jesse LaTourette (Z Nation).
 
Aktorski dorobek Joela Edgertona zamyka udział w horrorze To przychodzi po zmroku, który gościł w lipcu zeszłego roku w polskich kinach, a reżyserski - film Dar (2015). Do Boy Erased sam napisał scenariusz.
 
Amerykańską premierę filmu zaplanowano na 2 listopada.
 
Poniżej prezentujemy zwiastun oraz oficjalny plakat. W trailerze usłyszycie również piosenkę pt. Revelation, wykonywaną przez australijskiego piosenkarza i aktora Troye'a Sivana. Utwór został napisany przez niego, Bretta 'Leland' McLaughlina i Jónsiego Birgissona na potrzeby filmu.

 

 
 
 
 
Garrard Conley i okładka jego autobiograficznej książki pt. Boy Erased: A Memoir Of Identity, Faith And Family.
 
 
blog comments powered by Disqus