Maraton "Ant-Mana" w Cinema City

26 lipca 2018

W nocy z 2 na 3 sierpnia na wszystkich fanów produkcji Marvela czeka wyjątkowa okazja. Sieć Cinema City zaprasza wtedy na maratony Ant-Mana w salach IMAX!

Zaprezentowane zostaną obie części serii. Wyświetlone zostaną Ant-Man i premierowo chwile po północy Ant-Man i Osa! Dzięki produkcji zrealizowanej kamerami IMAX 3D widz poczuje się jak pomocnik Ant-Mana. Start maratonu o 21.45. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie Cinema City.

Ant-Man i Osa to fantastycznonaukowy film akcji wyczekiwany przez fanów Universum Marvela na całym świecie. Co ciekawe, będzie to 20 film III Fazy Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie kontynuacja ekranizacji kultowych komiksów o Ant-Manie z 2015 roku.

Tym razem główny bohater (w tej roli znany z poprzedniej części Paul Rudd) musi stawić czoło wyjątkowo groźnym przestępcom, ale także demonom przeszłości. Pomoże mu w tym Hope Van Dyne zwana Osą (Evangeline Lilly). Czy im się uda? Przekonaj się sam! Przyjdź do sieci kin Cinema City tuż przed premierą – 2 sierpnia – na pierwszą część filmu i zaraz po północy bądź jednym z pierwszych widzów w Polsce, którzy premierowo zobaczą najnowszą odsłonę przygód Ant-Mana! Przekonaj się jakie sekrety wyjdą na jaw w drugiej części i czy ludzie-owady poradzą sobie z przeszkodami, które napotkają. Bohaterowie są jedyną nadzieją ludzkości! W filmie pojawi się także cała plejada gwiazd z Michelle Pfeiffer, Michaelem Douglasem i Laurencem Fishburnem na czele.

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ, w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!


Justina za Cinema Cityblog comments powered by Disqus